We wtorek 04.06.2019 r. na Stadionie Miejskim w Serocku rozegraliśmy awansem mecz z najbliższego weekendu. Po bardzo dobrym spotkaniu pokonaliśmy wicelidera rozgrywek – Bug Wyszków!

Chłopcy pokazali potencjał, jaki w nich drzemie. W wielu poprzednich meczach czegoś nam brakowało do korzystnego wyniku – skuteczności, koncentracji lub solidnej postawy w defensywie. Tym razem również nie ustrzegliśmy się błędów, ale na koniec to my mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Początek meczu należał jednak do gości, którzy wyszli na prowadzenie 2:0. Po chwili dzięki szczęśliwej dla nas bramce samobójczej, sprowokowanej wysokim pressingiem naszego zespołu, wróciliśmy do gry. Z wyniku 1:3 w pierwszej kwarcie, do przerwy doprowadziliśmy do remisu 4:4. Również po trzeciej kwarcie był remis, tym razem 6:6, ale warto dodać, że to nasi chłopcy prowadzili 6:4. Ostatnia część meczu to popis naszej skuteczności i waleczności. Chłopcy zagrali bardzo ambitnie i ze spokojem wykańczali akcje ofensywne, dwukrotnie wykładając partnerowi piłkę do pustej bramki. W czwartej kwarcie padło łącznie aż 9 goli w 15 minut, z czego my strzeliliśmy ich aż 6. Wraz z końcowym gwizdkiem drużyna mogła cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w tej rundzie, co warte podkreślenia – w pełni zasłużonego. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa!

Wtorek 04.06.2019 r. godz. 18.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – MKS Bug Wyszków 12:9

(1:3, 3:1, 2:2, 6:3)

Skład Sokoła:

Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Natan Opałka, Szymon Rydzewski, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Grochowski 5, Kurowski 2, Błażkowski 1, Brejnak 1, Druchniak 1, Szajda 1, samobójczy 1.

Asysty: Błażkowski 2, Gajewski 2, Kurowski 2.

Trener: Tomasz Luks.