W sobotę 08.09.2018 r. podejmowaliśmy na wyjeździe zawodników Rządzy Załubice. Mecz od początku do końca toczył się pod nasze dyktando, a bardzo wysokie zwycięstwo było w pełni zasłużone.

Na spotkanie ponownie nie wyznaczono sędziego ze związku, ale mogliśmy liczyć na profesjonalne poprowadzenie zawodów przez trenera gospodarzy. Warto w tym miejscu podziękować gospodarzom za dobrą organizację. W grze niestety nie pomagała nierówność boiska, która bardzo utrudniała grę piłką po ziemi. Z drugiej strony był to dla naszych zawodników ciekawy sprawdzian umiejętności technicznych i poradzenia sobie w takich warunkach. Trzeba uczciwie powiedzieć, że chłopcy dali radę i gra wyglądała bardzo dobrze. Mimo nierówności cały czas staraliśmy się budować grę od naszej bramki i spokojnie wychodziliśmy z akcjami ofensywnymi. Przytrafił nam się jeden błąd, po którym rywale mieli rzut wolny pośredni z naszego pola karnego, jednak nie zamienili go na bramkę. Poza tym gospodarze zagrażali nam po rzutach rożnych i dośrodkowaniach z rzutów wolnych, ale nasza gra defensywna była tego dnia dużo lepsza niż poprzednio. Najlepszym podsumowaniem gry obronnej jest liczba straconych bramek – 0. Chłopcy wyciągnęli wnioski z poprzedniego meczu i skutecznie bronili dostępu do bramki. Warto dodać, że prawie wszyscy grali część meczu w obronie. W ofensywie stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji, części z nich nie udało się wykorzystać. Bardzo cieszą statystyki bramek i asyst, które pokazują, że wszyscy nasi zawodnicy z pola mieli niemal równy udział przy golach. Z 11-tu graczy z pola 10-ciu strzeliło bramki, a Natan zaliczył tak wspaniałą asystę, że może się ona równać z niejednym golem. To pokazuje siłę naszego zespołu. Brawa dla całej drużyny! Trenujemy dalej i przygotowujemy się do kolejnych meczów.

 

Sobota 08.09.2018 r. godz. 13.00, Boisko w Starych Załubicach, czas gry 4 x 15′

KP Rządza Załubice – KS Sokół Serock 0:15

(0:4, 0:2, 0:7, 0:2)

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Gole: Błażkowski 2, Jędrzejewski 2, Młynkowski 2, Suszczyński 2, Szajda 2, Brejnak 1, Gajewski 1, Grochowski 1, Przybyszewski 1, Wawrzyniak 1.

Asysty: Wawrzyniak 3, Grochowski 2, Jędrzejewski 2, Młynkowski 2, Błażkowski 1, Brejnak 1, Gajewski 1, Opałka 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

16.09.2018 r. (niedziela) godz. 10.00 Sokół Serock – UKS Ostrówek (Stadion Miejski w Serocku)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *