W niedzielę 30.09.2018 r. podejmowaliśmy na własnym stadionie AMP Gool Duczki. Po jednostronnym widowisku i bardzo dobrej grze naszego zespołu wygraliśmy zdecydowanie różnicą aż 21 goli.

Był to kolejny mecz w tej rundzie, który od początku do końca toczył się pod nasze dyktando. Nasi zawodnicy pokazali dużo lepsze umiejętności indywidualne oraz górowali nad przeciwnikiem taktyką zespołową. Po raz kolejny lepiej wyglądała nasza gra defensywna. Jedną bramkę straciliśmy w sytuacji mocno przypadkowej, nabijając przeciwnika, a drugi gol to kontratak i niedokładne odegranie piłki. Poza tym rywale nie mieli zbyt wielu okazji do zagrożenia naszej bramce. W ofensywie natomiast ponownie cieszy znakomite dzielenie się piłką przez naszych chłopców. Z 23 zdobytych goli aż 18 padło po asystach od partnerów, po 2 po strzałach z dystansu i po akcjach indywidualnych oraz jeden po dobitce w polu karnym. Jak widać większość goli to wypracowane i przemyślane akcje, sporo z nich to strzały z bliskiej odległości. Zawodnicy starali się realizować cele, które wprowadzane są na bieżąco w treningu i wznoszą grę naszego zespołu na wyższy poziom. Za ten mecz należą się brawa dla całego zespołu.

 

Niedziela 30.09.2018 r. godz. 10.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – AMP Gool Duczki 23:2

(6:1, 6:1, 7:0, 4:0)

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Gole: Grochowski 5, Brejnak 4, Jędrzejewski 4, Szajda 4, Błażkowski 1, Młynkowski 1, Opałka 1, Przybyszewski 1, Suszczyński 1, Szajda 1.

Asysty: Młynkowski 6, Grochowski 4, Brejnak 2, Rydzewski 2, Wawrzyniak 2, Jędrzejewski 1, Suszczyński 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

06.10.2018 r. (sobota) godz. 10.00 KS Łomianki – Sokół Serock (Kompleks boisk w Łomiankach, ul. Wiślana 69)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *