W sobotę 30.03.2019 r. na Stadionie Miejskim w Serocku nasza drużyna zainaugurowała rozgrywki w III lidze orlików w rundzie wiosennej.

Chłopcy byli bardzo zmotywowani do tego, aby dobrze się zaprezentować. Sam początek meczu był w naszym wykonaniu ambitny. Chłopcy oddali kilka strzałów, jednak nie udało się zdobyć gola, a rywale byli skuteczni. W dalszej części meczu nasi przeciwnicy pokazali prawdziwą klasę. Byli od nas dużo lepsi, co było widać szczególnie pod względem motoryki i organizacji gry. Warto podkreślić jednak, że nasi zawodnicy przez cały mecz do samego końca grali ambitnie. Mimo wysokiego prowadzenia rywali, różnicą nawet kilkunastu goli, Sokoły się nie poddawały i włożyły mnóstwo sił w ten mecz. Nikt z zawodników nie odpuścił, biegał i starał się co sił. Za to należą się dla naszych chłopców brawa, a dla rywali gratulacje i podziękowanie za dobry mecz. Nasz zespół pojedzie po pierwsze zwycięstwo już w najbliższą niedzielę do Warszawy.

 

Sobota 30.03.2019 r. godz. 10.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – Barca Academy Warszawa II 2:22

(0:4, 1:3, 0:9, 1:6)

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Michał Błażkowski, Szymon Bogdański, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Nataniel Opałka, Szymon Rydzewski, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Gajewski 2.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

07.04.2019 r. (niedziela) godz. 15.00, APJD Sport – Sokół Serock (Warszawa, ul. Wawelska 5)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *