Dwa dni po Turnieju Miast Partnerskich, we wtorek 04.09.2018 r., zadebiutowaliśmy w lidze MZPN na Stadionie Miejskim w Serocku. Po obfitującym w gole widowisku, gładko pokonaliśmy KS Łomianki.

Mecz rozpoczął się od szybkiego gola dla gości w 2′, jednak już po 6′ to my prowadziliśmy 4:1. Pierwsza kwarta była w naszym wykonaniu bardzo dobra, jednak nie ustrzegliśmy się błędu i straty drugiego gola. W drugiej kwarcie zaprezentowaliśmy się najsłabiej, ale po mobilizujących wskazówkach od trenera, zawodnicy bardziej skupili się na swoich zadaniach. W efekcie tego, do końca meczu kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe i pewnie zwyciężyliśmy rywali zdecydowaną różnicą goli. W naszej grze było widać dużo więcej piłkarskiej jakości zarówno w umiejętnościach indywidualnych, jak i taktyce zespołowej. Niestety wciąż nieco do życzenia pozostawiała gra defensywna drużyny, nad którą nadal trzeba mocno pracować. Rywalom gratulujemy dużej liczby strzelonych goli. Już w tę sobotę podejmiemy na wyjeździe kolejnych przeciwników – KS Rządzę Załubice.

Wtorek 04.09.2018 r. godz. 18.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – KS Łomianki 17:9

(5:2, 3:4, 5:1, 4:2)

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Trener: Tomasz Luks.

Gole: Młynkowski 6, Brejnak 5, Błażkowski 1, Gajewski 1, Grochowski 1, Jędrzejewski 1, Szajda 1, Wawrzyniak 1.

Asysty: Gajewski 4, Szajda 4, Wawrzyniak 3, Brejnak 1, Jędrzejewski 1, Młynkowski 1.