W kolejnym meczu podejmowaliśmy na naszym terenie przeciwnika z naszego powiatu Wisłę Jabłonna.Przeciwnik dobrze nam znany ale zdecydowanie nam nie leży.Wszystkie poprzednie mecze ligowe  z tym rywalem były pełne emocji i trzymały w napięciu do ostatniej minuty,nie inaczej było i tym razem.Mecz po wielkich emocjach zakończony niestety porażką,wszystko zdecydowało się w ostatnich minutach meczu.W ciągu ostatnich 5 minut meczu straciliśmy 3 bramki i z prowadzenia 3:1 zrobiła się porażka 3:4.Decydujący wpływ na te wydarzenia miała czerwona kartka otrzymana za niesportowe zachowanie przez Fabiana Smyka i gra w dziesiątkę przez ok.30 minut.W samej końcówce zabrakło sił i szczęścia w interwencjach naszego młodego bramkarza,który doskonale bronił do tego momentu.Jeżeli chodzi o grę,to założenia meczowe były realizowane,brakowało tylko momentami kosekwencji i cierpliwości w rozgrywaniu akcji.Głowy do góry,gramy dalej,piłka nożna naprawdę jest nieprzewidywalna i dlatego tak piękna!

Sokół II OSIR Serock-Wisła Jabłonna 3:4(0:0)

Skład:Giziński-Lewandowski,Wikiera,Wiśniewski,Smyk-Kaczmarczyk S.,Chudy(66min.Merda),Stalmach,Dytyniak,Czarnecki(73min.Jasiński)-Karpik M.(85min.Kaniewski)

Bramki:Samobój x 2,Czarnecki

Żółte kartki: Wikiera,Kaczmarczyk,Smyk,Wiśniewski