KS SOKÓŁ SEROCK – VICTORIA II SULEJÓWEK  3 – 0 (1-0)
W sobotę 13 kwietnia Sokół podejmował na własnym boisku drużynę z Sulejówka. Sulejówek przed meczem  miał 2 punkty przewagi nad Serockiem.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny z Serocka,  już w 8 minucie bramkę na 1:0 zdobył Michał Czarnecki, który strzałem w okienko nie dał szans bramkarzowi gości. Sokół w pierwszej połowie miał kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, ale zabrakło skuteczności. Sulejówek w pierwszej połowie nie zdołał zagrozić bramkarzowi Serocka.
Na drugą cześć spotkania Sokół wyszedł w niskim ustawieniu i grał z kontry. Sulejówek próbował odrobić straty ale nie miał pomysłu na zdobycie bramki. W 72 minucie bramkę na 2:0 zdobył Artur Rawa po asyście Krystiana Szambelana. W 90 minucie wynik spotkania na 3:0 ustalił Tomasz Lipski, który po podaniu Mariusza Wiśniewskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem gości. Drużyna z Serocka zasłużenie wygrała w tym meczy i wyprzedziła Victorie w tabeli.
Kolejny mecz Sokół rozegra na własnym boisku w sobotę 20 kwietnia z AGAPE Białołęka.
Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Radosław Rosiński, Błażej Cichmiński, Stanisław Ławcewicz –Musialik, Sylwester Szambelan, Krystian Szambelan, Rafał Choszcz, Patryk Kalinowski, Michał Czarnecki, Artur Rawa.
Z ławki: Paweł Calak, Darkowski Szymon, Bartosz Szydłowski, Tomasz Lipski, Mariusz Wiśniewski.