Przygotowania do sezonu idą pełną parą.

Zaplanowane było 5 sparingów, z czego niestety tylko 4 się odbyły. Zaplanowany sparing 17 lipca z Podlasie Sokołów Podlaski niestety nie doszedł do skutku. Nasza drużyna udała się na Podlasie, jednak krótko przed meczem nad boiskiem było urwanie chmury i sparing został odwołany.

Już dzień później, 18 lipca podejmowaliśmy 3 ligową Błonianke Błonie. Przeciwnik z wyższej ligi rozstrzygnął mecz na swoją korzyść, wynikiem 2:1. Dla Mydlarzy do bramki trafił Patryk Olszewski.

21 lipca zagraliśmy na Woli Kiełpińskiej mecz z beniaminkiem Warszawskiej Ligi Okręgowej, Madziar Nieporęt. W meczu wystąpili praktycznie sami zawodnicy testowani, jak i nasi Juniorzy. Wynik na boisku, 2:0, bramka samobójcza i zawodnik testowany umieścili piłkę w siatce rywali.

24 Lipca pojechaliśmy do Żyrardowa, any rozegrać kolejny mecz kontrolny z 4 ligową Żyrardowianką Żyrardów. Sparing wygrywamy 3:1, 2 bramki zawodnika testowanego, jak i jedna bramka Macieja Stalmacha.

31 Lipca rozegraliśmy ostatni mecz kontrolny przed ligą. Mydlarze pojechali do Milanówka, aby podjąć beniaminka IV Ligi, Milan Milanówek. Ciekawe jest to, że Milan grał o baraż z naszym konkurentem z zeszłego sezonu, Bug Wyszków. Mecz wygrywamy pewnie 5:1. Bramki dla Mydlarzy zdobyli Artur Rawa x3, Patryk Olszewski i Patryk Żuber.

Bardzo dobry okres przygotowawczy mamy za sobą, teraz pozostało to tylko udowodnić w pierwszym meczu nowego „HISTORYCZNEGO” sezonu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *