KS SOKÓŁ SEROCK – AGAPE BIAŁOŁĘKA  1 – 1 (0-0)

W Wielką Sobotę 20 kwietnia Sokół podejmował, na własnym boisku, drużynę AGAPE Białołęka.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i gra toczyła się w środku boiska. W 10 minucie Sokół powinien wyjść na prowadzenie, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Artur Rawa. Sokół stwarzał sobie sytuacje, ale pod bramką przeciwnika często podejmował złe decyzje. Na przerwę zespoły schodziły z bezbramkowym remisem.

Druga część spotkania była już ciekawsza dla kibiców, chociaż na bramkę czekali do 70 minuty. Gola na 0-1 strzelił napastnik Białołęki, który po doskonałym zagraniu jednego z zawodników, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Serocka. Sokół po bramce bardzo się odsłonił i Agapę groźnie kontrowało. W 75 minucie zawodnicy z Agape mogli podwyższyć wynik, ale piłka po strzale napastnika trafiła w słupek. W 80 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Serocka po faulu na Rafale Choszczu, a jedenastkę pewnie wykorzystał Patryk Kalinowski. Ostatnie minuty były bardzo ciekawe, obie drużyny chciały zdobyć zwycięską bramkę. W doliczonym czasie gry Sokół miał okazje na zdobycie zwycięskiego gola, niestety podania Krzysztofa Szymańkiego nie wykorzystał Michał Czarnecki, któremu piłka skozłowała przed strzałem. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Kolejny mecz Sokół rozegra 28 kwietnia z drużyną Unii Warszawa.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Radosław Rosiński, Błażej Cichmiński, Stanisław Ławcewicz –Musialik, Sylwester Szambelan, Krystian Szambelan, Rafał Choszcz, Patryk Kalinowski, Michał Czarnecki, Artur Rawa.

Z ławki: Daniel Głowacki Krzysztof Szymański, Maciej Stalmach, Tomasz Lipski.