Zamknij
Zamknij
Zamknij

Półkolonie Czas Start!

Ze względu na aktualną sytuacje i ograniczenia, zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z tegorocznego wyjazdu na obóz! W zamian uruchomiliśmy Półkolonie w Jadwisinie! Półkolonie piłkarsko/kolarsko/rekreacyjne rozpoczęliśmy 23 czerwca 2020 i kończymy 7 września 2020.

Na naszych zawodników czekały 3 posiłki dziennie, 2 treningi dziennie i różne atrakcje na terenie ośrodku jak i poza nim. Nie było chyba ani jednego dziecka które wyjechałoby z półkolonii niezadowolone 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, jak i rodzicom za zaufanie i dobrą zabawę! MYDLARZE potrafią 🙂

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy