W sobotę rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z KS Dąbrówka.Prze meczem było wiadomo,że przeciwnik z Dąbrówki będzie trudnym rywalem i czeka nas ciężki mecz.Piłkarze z Dąbrówki to spadkowicze z A klasy z aspiracjami do awnsu  do tej właśnie ligi w tym sezonie.Mecz był szybki i ciekawy,pełen walki sporej ilości dobrych akcji,przeciwnicy prowadzili 2:0 wykorzystując nasze proste błędy w defesywie w pierwszej połowie.W drugiej połowie strzeliliśmy bramkę kontaktową i byliśmy bliscy wrównania ale po jednej z kontr sędzia podyktował rzut karny dla Dabrówki i zrobiło sie 1:3.W ostatnich minutach mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji ale niestety piłka nie chciała wpaśc do siatki.Można być zadowolonym z gry drużyny mimo złego wyniku,ponieważ piłkarze realizowali założenia przedmeczowe i grali piłką.Troszkę więcej szczęścia i wynik meczu mógł być lepszy, ale napewno doświadczenia zbierane przez naszą młodą drużynę będą procentować w przyszości.

Sokół II OSIR Serock-KS Dabrówka 1:3

Skaład:Bednarz-Chudy,Kostia,Cegiełka,Lipski-Kaczmarczyk S.,Tyka(46min.Brodnicki),Dytyniak(46min.Jakubowski),Czarnecki(75min.Jasiński),Szuba-Stalmach(46min.Kaliński)

Bramka:Brodnicki

Żółta kartka:Lipski