W sobotę zagraliśmy ostatni mecz ligowy w tej rundzie, naszym przeciwnikiem była najlepsza drużyna naszej grupy Zwar Międzylesie.

Grupa B

 

Mecz rozegraliśmy na wyjeździe podchodząc do gry z nastawieniem osiągnięcia lepszego wyniku jak w pierwszym meczu z tym rywalem w Serocku, kiedy wysoko przegraliśmy. Niestety kolejny raz doznaliśmy wysokiej porażki mając tylko dwa okresy dobrej gry 5 minut na początku meczu i 5 minut na początku drugiej połowy co było za mało aby sprostać tak dojrzałej drużynie jak Zwar. Zwar był lepszy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła co przełożyło sie na wysoką wygraną i zdecydowane wygranie grupy z kompletem zwycięstw. Chłopcy choć z dużymi problemami próbowali realizować założenia meczowe i grać piłką i to jest poczieszające, cieszy również zdobycie  bramki czego nie było podczas meczu w Serocku. Na usprawidliwienie  porażki  może być, że chłopcy rozegrali tej jesieni pierwsze mecze ligowe na dużym boisku oraz to, że połowa drużyny jest rok młodsza od przeciwników. Bilans jesieni nie jest taki zły, ponieważ drużyna wygrała dwa mecze i jeden zremisowała, jak na początek nie ma czym sie smucić a napewno będzie jeszcze lepiej.

 

Zwar II Międzylesie-AP Sokół OSIR Serock 11:1(4:0)

 

Skład: Sałata, Wdowiak, Petrosyan, Winnicki, Małkiewicz, Jędrysiak, Rozkosz, Składanek, Bujanowicz, Płoński, Olik, Kurcz

 

Bramka: Składanek as. Rozkosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *