W dniu 24.09.2017 wzięliśmy udział w drugim po wakacyjnej przerwie turnieju Ligi Powiatowej. Tym razem, rozgrywki zawitały do Wieliszewa. W naszej kategorii wiekowej zgłoszonych zostało w sumie 6 drużyn, rozegraliśmy 5 meczów, które trwały po 15 minut. Naszymi przeciwnikami byli kolejno: Gigant Smail Legionowo, Wisła Jabłonna, AP 11 Legionowo, AMP Gool Stanisławów Pierwszy, AP Sokół Serock grupa D.  

Nasza drużyna, tak jak w ostatnm turnieju była reprezentacją grup E i F Naszej Akademii.  Chłopcy wygrali dwa mecze, a w trzech musieli uznać wyższość rywali. Strzelili przeciwnikom 11 bramek, tracąc aż 16.

Skład drużyny AP Sokół Serock E/F:

Jakub Leszczyński – Hubert Birkowski, Natan Opałka, Tomasz Rempalski, Artur Szmalec – Eryk Merda, Czarek Jędrzejewski, Grzegorz Przybyszewski, Maciej Świderski, Natan Szymański – Oskar Kurowski, Jakub Suszczyński.

Wyniki meczów:

AP Sokół Serock E/F – Gigant Smail Legionowo 1:4

AP Sokół Serock E/F – Wisła Jabłonna 5:4

AP Sokół Serock E/F – AP 11 Legionowo 1:4

AP Sokół Serock E/F – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 1:2

AP Sokół Serock E/F – AP Sokół Serock D – 0:5

 

Poniżej wideo relacja. 

 

{loadmodule mod_allvideosharesearch,All Video Share Search} 

{youtube}1g81DAdISGU?rel=0{/youtube}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *