Po dwóch tygodniach przerwy w rozgrywkach pjechaliśmy na mecz do Radzymina z rezerwami tamtejszego Mazura.Jechaliśmy na mecz w całkiem dobrych nastrojach z wiarą w dobry wynik i chęcią zmazania bolesnej porażki w Markach.W składzie po raz kolejny nastąpiły znaczne zmiany w porównaniu do poprzedniego meczu,w kadrze było tylko 3 zawodników z poprzediego meczu.Tak duża zmiennośc jest charakterystyczna dla drużyn rezerw gdzie wynik jest ważny ale nie najważniejszy a trzeba pamiętać o  możliwości ogrywania się młodych zawodników poprzez realizację założeń meczowych.Mecz z Mazurem był meczem wyrównanym i wynik remisowy jest sprawiedliwy ale mogliśmy pokusić się o wygraną w ostatniej akcji meczu,kiedy to dobrej sytuacji nie wykorzystał jeden z naszych zawodników.Stworzyliśmy sporo dobrych sytuacji,próbowaliśmy grać piłką ale był to trudne na skutek niesprzyjających warunków atmosferycznych.Najbardziej można być zadowolonym z postawy mentalnej wszystkich zawodników,ambitnie grali do końca a dowodem silnej psychiki niech będzie trzykrotne przegrywanie i za każdym razem doprowadzenie do remisu.Było to przeciwieństwo meczu w Markach,gdzie druga połowa została przestana.Należy dodać,że pierwszy mecz w rozgrywkach seniorskich zagrał Mateusz Przybysz i wypadł całkiem obiecująco,mniejmy nadzieję że nie zabraknie mu wytrwałości i jak inni młodzi zawodnicy będzie czynił postępy.Innym debiutantem był Patryk Mielczarski,który wszedła na boisko w doliczonym czasie gry dlatego ciężko oceniać jego grę ale pozostaje mieć nadzieję,że nie zabraknie mu chęci do dalszej pracy.Teraz znowu przerwa 2 tygodnie a potem mecz z Rotavią i gra co tydzień do końca czerwca.

 

Mazur II Radzymin-Sokół II OSIR Serock 3:3(1:1)

 

Skład:Bednarz,Korbuszewski,Brodnicki,Wiśniewski,Merda,Malinowski,Szuba,Cegiełka(90 min.Mielczarski),Dytyniak,Lewandowski Maciej(46min.Przybysz M.),Świerczyński

 

Bramki:Dytyniak,Wiśniewski(as.Dytyniak),Świerczyński(as.Dytyniak)

Żołte kartki:Szuba,Świerczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *