W trzeciej kolejce ligowej rozgrywek B klasy zmierzyliśmy się z KS Dąbrówka.

21230925 2277801609112796 7056267397492162382 n

Nasi przeciwnicy po pierwszych dwóch kolejkach mieli na koncie komplet punktów, dlatego było wiadomo, że będzie to ciężki mecz. W pierwszej połowie mecz był wyrównany ale to my strzeliiśmy bramkę i schodziliśmy do szatni prowadząc w tym meczu. W przerwie zostały dokonane trzy zmiany na skutek konieczności umożliwienia zawodnikom z kadry pierwszej drużyny gry w niedzielnym meczu ligi okręgowej. W drugiej połowie padło jeszcze pięć bramek i mecz zakończył się remisem, trochę bolesnym, ponieważ w 89 minucie strzeliliśmy bramkę na 3:2 ale po chwili straciliśmy gola po rzucie karnym. Zabrakło dosłownie kilku minut do zdobycia trzech punktów.

Sokoł II OSIR Serock-KS Dąbrówka 3:3 (1:0).

Skład: Bandowski, Korbuszewski (20min. Giziński), Smoliński (46min. Chudy), Szymański, Kaczmarczyk S., Bawoł (46min. Zych), Jaczyński ,Stańczak, Przybysz, Zawistowski (77min. Jagielski), Dytyniak (46min. Jasiński)

Bramki: Bawoł as.Przybysz, Stańczak as. Giziński, Stańczak as. Szymański

Żółte kartki: Bawoł, Jaczyński, Stańczak, Szymański