W sobotę, 22.08.2020 rozegraliśmy 5 kolejkę Warszawskiej Ligi Okręgowej Grupa 1. W sobotni wieczór wybraliśmy się do Wicelidera Bug Wyszków. Bug wygrał dotychczas wszystkie swoje meczę!

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Już w 6′ minucie Sylwester Szambelan trafił do brami gospodarzy, po asyście Rafała Choszcza. Sokół kontrolował większość pierwszej części spotkania. W 20′ minucie nadeszła ulewa i burza. Ciężko się grało w takich warunkach! Ulewa i burza nie ustąpiła aż do 83′ minuty.

Prawie z gwizdkiem do szatni Bug rozegrał ładną akcję, po której padła bramka wyrównująca. Z wynikiem 1:1 zeszliśmy do szatni.

W drugiej połowie Bug zaatakował od pierwszego gwizdka. Mocne 8-10 minut gospodarzy. W 48′ minucie piłka wpadła do brami MYDLARZY, jednak sędzia nie uznał bramki ze względu na wcześniejszy faul Wyszkowian.

Od 60 minuty Sokół znów przejął kontrole nad meczem. Gra toczyła się głównie w środku pola. Bardzo dobrze zorganizowana defensywa Gospodarzy nie pozwoliła nam na zdobycie zwycięskiego gola.

Mecz na szczycie kończymy remisem 1:1, wywozimy cenny punkt z trudnego terenu w Wyszkowie!

Skład: Durzyński, Rosiński, Cichmiński, Pastewka, Lipski, Szambelan S., Niedźwiedź, Choszcz, Olszewski, Żuber, Czarnecki

Zmiany: 71′ Darkowski za Olszewski, 82′ Głowacki za Niedźwiedź, 90′ Markowicz za Czarnecki