#RepreznetacjaPowiatuLegionowskiego rocznik 2010 – Graj jak Robert Lewandowski cykl gier kontrolnych

22.11.2020 roku to pojedynki z drużynami #VarsoviiWarszawa#ReprezentacjiLegiiSoccerSchools#SoccerAcademy Reprezentacja Powiatu Legionowskiego pierwszy mecz rozgrywa z bardzo silnym rywalem Varsovia, która szybko strzela bramkę. Niestety w tym meczu brak skuteczności naszych zawodników całkowicie wykorzystuje drużyna ze stolicy i przegrywamy ten mecz.

Drugi mecz to przeciwnik #SoccerAcademy również w tym meczu musimy gonić wynik do przerwy 0:2. Na druga polowe wychodzi całkowicie inny zespół, który szybko doprowadza do wyrównania i strzela rywalom kolejne bramki bo bardzo dobrych akcjach zespołowych.

Ostatni mecz to rywal niepokonany tego dnia czyli #LegiaSoccerSchools poprzedni mecz naszym zawodnikom dał pewność siebie wchodzimy w mecz bardzo dobrze zorganizowani w grze obronnej. Do przerwy wynik 2:2 wyrównany pojedynek walka o każda piłkę. Nasza drużyna strzela bramkę na 3:2 która dała jeszcze większe skrzydła #ReprezentacjiPowiatu do ataku przeważały zdecydowanie nad przeciwnikiem i strzelamy kolejne bramki. Należy podkreślić bardzo dobra grę całego zespołu w tym meczu.

Ponad 120 minut nasi zawodnicy spędzili na boisku. Po raz kolejny pokazuje charakter oraz poukładana piłkę. Trenujemy i poprawiany niedoskonałości w naszej grze i widzimy się niebawem.

Wszystkim klubom : #AkademiaPilkarskaGigantSmile#AkademiaSokolaSerock#Akademia11Legionowo#FdaWieliszew#Ffawarszawa dziękujemy za współpracę Razem tworzymy odpowiedni poziom do rozwoju zawodników. Koordynatorowi Varsovii Warszawa dziękujemy za zaproszenie i możliwość gry

#RepreznetacjaPowiatu2010#PowiatLegionowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *