Ostatni sparing przed ligą rozegraliśmy z sąsiadem za miedzy czyli z Dębem Wieliszew II,był to kolejny mecz w tym okresie przygotowawczym z tym przeciwnikiem.Pierwszy mecz w lutym na boisku w Legionowie zdecydowanie wygraliśmy po dobrej grze.Podobnie było dzisiaj na boisku w Woli Kiełpińskiej,wygraliśmy będąc drużyną lepszą grając dobrze piłką.Mecz zaczął sie od szybkiego naszego prowadzenia 2:0 ale w końcowce pierwszej połowy straciliśmy dwie bramki i na przerwę schodziliśmy z remisem 2:2.W drugiej połowie stworzyliśmy całą masę wybornych sytuacji do strzelenia bramek ale udało sie strzelić tylko trzy i wygrać 5:3.Gra drużyny mogła się podobać,cieszy dobra postawa młodych piłkarzy.Pozostaje mieć nadzieję,że jest to optymistyczny prognostyk przed ligą,którą zainaugurujemy w najbliższą sobotę lub niedzielę z Coco Jambo Warszawa.

Sokół II OSIR Serock-Dąb II Wieliszew 5:2(2:2)

Sklad:Giziński,Przybysz P.,Wiśniewski,Szuba,Kostia,Chudy,Ostrowski,Jaczyński M.,Dytyniak,Jagielski,Świerczyński grali jeszcze Jakubowski,Wikiera

Bramki:Świerczyński,Samobój,Jaczyński-2,Kostia