Sokół Serock – Mazur II Karczew

Dnia 17 marca rozpoczęła się runda rewanżowa pierwszej drużyny Sokoła Serock. Do dnia dzisijszego Sokoły rozegrały trzy spotkania. 

  • 17-03-2018 r. Sokół Serock – Mazur II Karczew (1:2)
  • 28-03-2018 r. Bug II Wyszków – Sokół Serock (1:1)
  • 31-03-2018 r. Sokół Serock – Escola Varsovia (0:2)

Mimo obaw o stan boiska spotkanie z Karczewem odbyło się w planowanym terminie i czasie. Początek rundy to test jak zawodnicy pracowali w okresie przygotowawczym. Zapowiadało się nieźle w 1′ spotkania po asyście Patryka Kalinowskiego piłkę w bramce umieszcza Patryk Olszewski. Od tego momentu drużyna jakby przysnęła. W 14′ po rzucie wolnym goście remisują (1:1). Kolejną bramkę Karczew zdobywa w 71′ (1:2) i taki wynik spotkania utrzymuje się aż do zakończenia meczu.

Bramki:

  • 1′ Patryk Olszewski, a. Patryk Kalinowski

 

Drugie spotkanie Sokół Serock rozegrał na wyjeździe z Bugiem II Wyszków. Mecz wyglądał odwrotnie do meczu w Karczewie. Tutaj Bug w 3′ wychodzi na prowadzenie (1:0) a my musimy gonić wynik. Na szczęście nie długo. W 21′ bramkę dla Sokoła strzela Bartosz Kowalski przy asyście Krystiana Sambelana (1:1). Mimo jeszcze 70′ gry spotkanie kończy się wynikiem remisowym 1:1. Sokoły zdobywają ważny punkt.

Bramki:

  • 21′ Bartosz Kowalski, a. Krystian Szambelan

 

Kolejny mecz ponownie rozgrywamy na serockim stadionie. Gościmy młody zespół z Warszawy – Escola Varsovia. Sokoły dają z siebie wszystko, mimo tego pspotkanie kończy się wynikiem 0:2 dla gości. Bramki goście strzelili w 69′ i 88′.

Poniżej tabela Ligi Okręgowej Warszawa I. Sokół Serock zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem 21 punktów.

tabela po trzech kolejkach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *