W niedzielę, 27.09.2020 wybraliśmy się na Warszawski AWF! Przeciwnikiem w 10 kolejce Warszawskiej Ligi Okręgowej była Agape Białołęka.

Mecz rozpoczął się dla Mydlarzy bardzo dobrze. Podopieczni Łukasza Choderskiego wyszli w 17′ minucie na prowadzenie, po bramce Michała Czarneckiego. Agape jednak nie odpuszczało i mecz był bardzo wyrównany! W 45′ minucie Rafał Choszcz nie wykorzystał karnego dla Sokoła i z wynikiem 0:1 schodzimy do szatni.

W drugiej deszczowej połowie gra nadal bardzo wyrównana, Agape z wysokim pressingiem. To przyniosło skutek, w 50′ minucie Gospodarze strzelają bramkę na 1:1. Mecz bardzo otwarty z sytuacjami po jednej i drugiej stronie. W końcu 86′ minuta i Mateusz Markowicz z upragnionym prowadzeniem i bramką na 1:2. Doliczony czas gry i Artur Rawa ustala wynik na 1:3! Wywozimy 3 punkty z Warszawy!

Skład: Durzyński, Rosiński, Żuber, Głowacki, Cichmiński, Choszcz, Olszewski, Czarnecki, Pastewka, Sobczyk, Rawa

Zmiany: 65′ minuta Bednarz za Olszewski, 75′ minuta Markowicz za Sobczyk, 83′ minuta Darkowski za Czarnecki