W sobotę, 10.10.2020 rozegraliśmy mecz DERBOWY z Dąb Wieliszew!

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, którzy w 2′ minucie strzelili bramkę na 1:0. Sokół trochę potrzebował żeby wejść w grę, jednak jak się już rozpędził, to nie był już do zatrzymania 🙂 23′ minuta Artur Rawa na 1:1, 36′ minuta Łukasz Pastewka na 1:2, 37′ i 44′ minuta Artur Rawa ustawia wynik do szatni na 1:4.

Druga połowa zaczęła się nerwowo. Dąb wyszedł mocno zdeterminowany i chciał od pierwszej minuty przycisnąć, dużo fauli i drobnych niepotrzebnych przepychanek. Sokół szybko znalazł znów swój rytm i do końca spotkania dyktował już swoją grę i swoje tempo. 54′ minuta Michał Czarnecki na 1:5, 71′ minuta Sylwester Szambelan na końcowy wynik 1:6.

BRAWO DRUŻYNA! BRAWO MYDLARZE!

Skład: Durzyński, Rosiński, Głowacki, Cichmiński, Lipski, K. Szambelan, Choszcz, Czarnecki, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 46′ Dąbek za Durzyński, 58′ Darkowski za Czarnecki, 63′ S.Szambelan za K.Szambelan, 64′ Olszewski za Rawa, 67′ Niedźwiedź za Głowacki, 73′ Sobczyk za Lipski, 79′ Bednarz za Markowicz