Seniorzy przegrywają drugi mecz w tym sezonie. W niedzielę, 08.11.2020 rozegraliśmy mecz „U Siebie” w Rembertowie z K.S. Wesoła. Graliśmy w Rembertowie bo w Wieliszewie odbywały się biegi które potem zostały odwołane i stąd decyzja na Rembertów. Niestety bałagan z meczami w roli gospodarza trwa dalej i końca nie widać 🙁 Co chwilę musimy kombinować i szukać, nie jest to żadne usprawiedliwienie lub wymówka, ale mocno dezorganizuje nam to przygotowania i marnuje cenną energie 🙁

W mecz weszliśmy dobrze, Patryk Olszewski już w 5′ minucie na 1:0 dla Mydlarzy. Wesoła potrzebowała trochę żeby wejść w mecz. W 32′ minucie goście doprowadzili do remisu, a w 38′ minucie wyszli na prowadzenie. Z wynikiem 1:2 udaliśmy się do szatni!

Druga połowa zaczęła się nieco gorzej dla nas niż pierwsza. Goście mocno ruszyli i atakowali naszą bramkę. Radek Rosiński otrzymał w 52′ żółtą i w 59′ drugą żółtą, od 59′ gramy w 10tke. W tej samej minucie ponownie Patryk Olszewski na 2:2! Wesoła jednak nie odpuściła i trzeba powiedzieć szczerze że bardziej chcieli od nas. W 69′ minucie goście strzelają bramkę na 2:3 i z takim wynikiem kończymy mecz. Tym samym tracimy pozycję lidera i placujemy się ponownie na 2 miejscu w tabeli.

Już w środę, 11.11.2020 ćwierćfinał Pucharu Polski w Serocku, z Victoria Sulejówek!

Skład: Shatokhin, Rosiński , Żuber, Cichmiński, Niedźwiedź, Choszcz, Olszewski, Bednarz, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 60′ S. Szambelan za Olszewski, 74′ Darkowski za Bednarz, 78′ Głowacki za Choszcz, 78′ M. Karpik za Markowicz