W sobotę, 03.10.2020 rozegraliśmy „Małe Derby” z rezerwami Legionovii Legionowo. Mecz odbył się w Wieliszewie.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany. Dużo sytuacji w jednym i drugim polu karnym. Nikt nie odpuszczał i było to bardzo dobre widowisko! Do szatni zeszliśmy z wynikiem 0:0.

W drugiej połowie taki sam obraz jak w pierwszej, walka o każdy cm boiska. W końcu w doliczonym czasie Szymon Darkowski na 1:0 dla MYDLARZY! Wiara do końca pozwoliła nam na kolejne zwycięstwo i kolejne 3 punkty!

Brawo DRUŻYNA! #razemsokół

Skład: Durzyński, Rosiński, Żuber, Głowacki, Cichmiński, S. Szambelan, K. Szambelan, Choszcz, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 60′ Olszewski za Szambelan S., 70′ Darkowski za Głowacki, 73′ Sobczyk za Markowicz, 86′ Bednarz za Rawa