W sobotę, 21.11.2020, rozegraliśmy ostatni mecz ligowy rundy jesiennej. Naszym rywalem był Mazur Radzymin.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Obie drużyny taktycznie dobrze ustawione. Sokół po 10 minutach gry przejął kontrolę i kreował coraz więcej sytuacji podbramkowych. W 23′ minucie wynik spotkania otworzył Machał Czarnecki, a 2 minuty później Artur Rawa na 2:0. Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni.

Druga połowa już całkowicie pod dyktando MYDLARZY! W 69′ minucie Patryk Olszewski na 3:0, Artur Rawa ponownie w 74′ minucie na 4:0. 3 minuty później przewinienie naszego zawodnika w polu karnym i sędzia Mateusz Brzeski pokazuje na wapno dla gości. 15 letni Szymon Knap umieszcza pewnie piłkę w naszej bramce. W 82′ minucie Maciej Karpik ustala wynik końcowy dzisiejszego spotkania na 5:1!

BRAWO MYDLARZE! BRAWO DRUŻYNA!

Bardzo udana runda za nami! Kończymy półmetek na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 41 punktów i tylko 1 punktem straty do lidera Bug Wyszków!

Skład: Durzyński, Rosiński, Głowacki, Cichmiński, Lipski, Szambelan S., Choszcz, Czarnecki, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 58′ Niedźwiedź za Głowacki, 64′ Sobczyk za Markowicz, 64′ Olszewski za Szambelan S., 70′ Żuber za Pastewka, 75′ Karpik M. za Rawa, 75′ Bednarz za Czarnecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *