W sobotę, 17.10.2020 rozegraliśmy w Wieliszewie mecz na szczycie z Wicher Kobyłka. Wicher przed meczem miało tyle samo punktów co my.

Mecz zaczął się dla Mydlarzy bardzo dobrze, 2 szybkie bramki Artura Rawy w 2′ i 4′ minucie szybko ustawiły mecz i było 2:0. Goście potrzebowali trochę by zrealizować co się wydarzyło. W 39′ minucie ponownie Artur Rawa na 3:0, piękny prawdziwy Hattrick Artura! Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni!

W drugiej połowie Wicher wyszedł bardziej zdecydowanie. Wysoki pressing przyniósł w 62′ minucie skutki i goście strzelili bramkę na 3:1. 5 minut później sędzia Lewandowski podyktował karnego. Patryk Dąbek bez szans, Wicher z bramką kontaktową na 3:2. Zrobiło się gorąco dla nas, jednak Szymon Darkowski w 74′ minucie ustala wynik na 4:2! Wygrywamy kolejny bardzo ważny mecz!

Za tydzień w sobotę udamy się do Warszawy, gdzie o 11:00 rozegramy kolejny mecz ligowy z Olimpią Warszawa. Przypominamy że meczę odbywają się bez udziału kibiców.

Skład: Dąbek, Cichmiński, Rosiński, Lipski, Niedźwiedź, S. Szambelan, Choszcz, Czarnecki, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 60′ K. Szambelan za Czarnecki, 67′ Darkowski za S.Szambelan, 72′ Głowacki za Niedźwiedź, 87′ M. Karpik za Rawa