W Niedzielę, 13.09.2020, rozegraliśmy dopiero 2 mecz u „siebie„.

W Wieliszewie podejmowaliśmy Wisłę Dziecinów. Pierwsza połowa była dość wyrównana z lekką przewagą dla nas. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji po których mogliśmy wyjść na prowadzenie, najlepsza w 40′ minucie, jednak Michał Czarnecki nie umieścił piłki w bramce rywali. W 45′ minucie w końcu przełomowa akcja, Artur Rawa prawym skrzydłem, dośrodkowanie po ziemi do Patryka Olszewskiego i „Olsza” umieścił piłkę w bramce gości na 1:0. Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni.

W drugiej połowie mecz ułożył się już całkowicie po naszej myśli. Po rożnym, Michał Czarnecki, pięknym strzałem z 11 metra na 2:0. Bramkę na 3:0 strzelił Artur Rawa. Goście jedna odpowiedzieli i wrócili do gry strzelając bramkę na 3:1. Zrobił się otwarty mecz z akcją za akcją po jednej jak i drugiej stronie! Ponownie Artur Rawa na 4:1 i znów goście na 4:2. To był najlepszy okres gości, przez niecałe 10 minut koniecznie chcieli doprowadzić do wyniku 4:3 i zachować szansę na remis. Trener Choderski wrzucił do gry Sylwka Szambelana i Szymona Darkowskiego, obaj Panowie zdecydowali o ostatecznym wyniku. Sylwek Szambelan na 5:2, Darkowski na 6:2 i ponownie Sylwek Szambelan na 7:2. Z takim wynikiem zakończyliśmy spotkanie!

Kolejny mecz MYDLARZY odbędzie się w środę, 16.09.2020 o godzinie 18:00 w Wieliszewie, a naszym przeciwnikiem będzie Wisła Jabłonna, jest to zaległy mecz z 16 września 2020 (6 kolejka). Serdecznie zapraszamy do Wieliszewa!

Skład: Durzyński, Rosiński, Cichmiński, Pastewka, Żuber, Markowicz, Choszcz, Niedźwiedź, Rawa, Czarnecki, Olszewski

Zmiany: 60′ Sobczyk za Żuber, 65′ Sylwester Szambelan za Czarnecki, 70′ Bednarz za Olszewski, 77′ Darkowski za Markowicz, 85′ Jędrysiak za Rawa

Bramki: 1:0 Olszewski/asysta Rawa, 2:0 Czarnecki/asysta Niedźwiedź, 3:0 Rawa/asysta Czarnecki, 4:1 Rawa, 5:2 Sylwester Szambelan/asysta Darkowski, 6:2 Darkowski/asysta Niedźwiedź , 7:2 Sylwester Szambelan/asysta Niedźwiedź