Mamy zaszczyt zaprosić Naszych zawodników, rodziców oraz wszystkich chętnych na  MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKARSKI – SEROCK CUP w kategorii wiekowej U16 z udziałem tak renomowanych zagranicznych zespołów jak LIVERPOOL, VICTORIA PILZNO i krajowych – WISŁA KRAKÓW. Udział w turnieju weźmie również reprezentacja złożona z zawodników powiatu legionowskiego w tym dwóch wychowanków KS „SOKÓŁ” Serock, dla których będzie to okazja do konfrontacji swoich umiejętności z przyszłymi gwiazdami światowego futbolu.

Inicjatorem turieju i jednym z organizatorów jest klub KS Sokół Serock.  

Turniej jest  organizowany z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Rzeczypospolitą Polską oraz 65-lecia Klubu Sportowego „Sokół” Serock. 

Zaproszenie - Serock Cup 2018.jpg
Uczestnikami turnieju jest młodzież  z rocznika 2002,2003 – ok. 80 bezpośrednich uczestników w tym  – członków Akademii Piłkarskiej „Sokół” Serock i innych zaproszonych klubów z terenu Powiatu Legionowskiego.

(więcej…)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *