Zamknij
Zamknij
Zamknij

Skromne zwycięstwo ze Świtem NDM.

KS SOKÓŁ SEROCK – ŚWIT NDM 1 – 0 (0-0)

W sobotę 8 czerwca Sokół podejmował drużynę z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W pierwszej połowie spotkania lepiej wyglądali goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i często oddawali strzały sprzed pola karnego. Po jednym z takich strzałów piłka trafiła w spojenie bramki Serocka i był to najgroźniejszy strzał Świtu. Najlepszą okazję na strzelenie bramki dla Sokoła, w pierwszej połowie, miał Krystian Szambelan, który po błędzie obrońcy znalazł się w sytuacji sam na sam, niestety nie zdołał pokonać bramkarza gości.

Zawodnicy z Serocka dobrze rozpoczęli drugą połowę i w 46 minucie, po asyście Stanisława Ławcewicza, bramkę zdobył Krzysztof Szymański. Po bramce mecz stał się bardzo wyrównany, nie widać było już przewagi Świtu a Sokół zaczął dużej utrzymywać się przy piłce i stwarzał sytuacje bramkowe. Zawodnicy z Serocka najlepsze okazje na podwyższenie wyniku mieli po rzutach rożnych, ale zabrakło dokładności i trochę szczęścia. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 i kolejne 3 punkty zostały w Serocku.

Ostatnie spotkanie sezonu Sokół rozegra już w środę 12 czerwca w Legionowie.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Tomasz Lipski, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, Adrian Koza, Stanisław Ławczewicz-Musialik, Krystian Szambelan, Rafał Choszcz, Daniel Głowacki, Krzysztof Szymański, Sylwester Szambelan.

Z ławki: Paweł Calak , Szymon Darkowski, Patryk Kalinowski.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy