tłuszcz

W sobotę , 4 maja 2019 r. o godzinie 16:30 w meczu u siebie zmierzyliśmy się z Bobrem Tłuszcz. Relacja w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Ziemichód (Przybyszewski) – Ślęzak (Dudkowski), Jeż (c), Kujawka, Kowalewski (Kurcz), Oktaba (Topolski, Sieński), Kopacz, Ostrowski Kaczmarczyk, Nalazek (Bentkowski), Stalmach

Do meczu z Bobrem Tłuszcz przystępowaliśmy z serią trzech zwycięstw z rzędu oraz z chęcią utrzymania tej korzystnej passy. Początek spotkania należał do naszej drużyny. Tworzyliśmy dużą ilość okazji strzeleckich, ale byliśmy bardzo nieskuteczni.  W ciągu 15 minut swoje okazje mieli Jakub Nalazek, Piotr Bentkowski, a zwłaszcza Michał Oktaba. Po pierwszym kwadransie naszej zdecydowanej przewagi goście wyszli na prowadzenie. Błąd w ustawieniu naszej obrony spowodował, że w 17′ napastnik z Tłuszcza wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i niestety pokonał Feliksa Ziemichóda. W kolejnych minutach goście stworzyli dwie dobre okazje do zdobycia gola, jednak tym razem szczęście uśmiechnęło się do nas. W 33′ wyrównaliśmy. Rozgrywający dobre zawody Antek Ostrowski uruchomił do gry Michała Oktabę, a ten ładnym uderzeniem z powietrza pokonał bramkarza gości. Pod koniec pierwszej połowy goście zdobyli gola, jednak sędzia uznał, że zawodnik z Tłuszcza był na pozycji spalonej. Wynik do przerwy: 1:1

W drugiej połowie mieliśmy jeszcze bardziej wyraźną przewagę. Już w 41′ wyszliśmy na prowadzenie. Michał Jeż uruchomił Jakuba Stalmacha, a ten pewnie pokonał bramkarza. W kolejnych minutach tworzyliśmy bardzo dobre okazje bramkowe, jednak ponownie brakowało dobrego wykończenia lub dobrze spisywał się golkiper Bobra. Jednocześnie ograniczyliśmy do minimum ilość ataków zawodników przyjezdnych. Mimo to, dopiero w 75′ bramkę zamykającą mecz zdobył Michał Oktaba. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Jakub Nalazek. Pod koniec spotkania Krzyśka Przybyszewskiego próbował zaskoczyć strzałem z rzutu wolnego kapitan gości, lecz jego piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku. Wynik końcowy: 3:1

Odnieśliśmy tym samym czwarte z rzędu zwycięstwo, które było zdecydowanie zasłużone. Kolejny mecz rozegramy ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *