20 sierpnia Sokół Serock rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem gosciliśmy na własnym stadionie BUG II Wyszków. 

Od poczatku meczu drużyna Sokoła zdecydowanie dominowała nad bardzo młodym i trochę wystraszonym zespołem przyjezdnych, stwarzając sobie całe mnóstwo dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety tylko dwie z nich zakończyły się zdobyciem gola. W 20 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem z zimną krwią wykożystuje Bartek Kowalski otwierając wynik meczu. Na kolejna bramkę musieliśmy czekać, aż do 39 minuty, kiedy to ponownie „Kowal” pięknym strzałem z dystansu umieszcza futbolówkę w okienku bramki gosci. Przeciwnikom w tej części meczu tylko raz udało się stwożyć sytuację bramkową. Pierwsza dobra choc nieskuteczna połowa kończy się Naszym prowadzaniem 2 – 0.

Gdy zawodnice wychodzili na boisko po przerwie, wydawało sie, że druga odsłona bedzie już tylko formalnością. Nic bardziej mylnego. Po jednej stronie pełna mobilizacja, a po drugiej troche zlekceważenie rywala i po dwóch trafieniach Wyszkowian w 48 i 60 minucie mecz zaczyna sie od nowa. Kolejna seria niewykożystanych sytuacji w wykonaniu Naszego zespołu spowodowały, że mecz zaczynał wymykać się z pod kontroli. Na szczęscie duża rywalizacja w drużynie i ciągła walka o pierwszy skład, spowodowały, że zawodnicy wchodzący na zmiany ławki dają Naszemu zespołowi dużo jakości. Tak też było i tym razem. Maciek Karpik, który pojawił sie na boisku w 62 minucie, wypracował i skutecznie wykończył strzałem z główki akcję wyprowadzając Sokół ponownie na prowadzenie 3-2. Jednak goscie nie zamieżali wyjeżdżać z pustymi rękami. Ich upór poparty błędami w obronie Naszego zespołu zaowocowały wyrownującą bramka w 90 minucie spotkania. Jednak na szczęscie ostatnie zdanie należało do Sokoła. Bohaterem ostatniej akcji Grzegorz Oktaba, ponownie zawodnik, który pojawia się na boisku z ławki rezerwowych w 82 minucie, zadaje decydujacy cios strzelając nie do obrony  z 18 metrów pod poprzeczkę i wprowadzając w euforię zawodników i bardzo licznie zgromadzonych kibiców Sokoła. Po meczu pełnym emocji i niesamowitych zwrotów akcji wygrywamy 4-3. Brawo Sokoły.

I LOVE THIS GAME !!!! 

soka serock bug ii wyszkaw 43 20170822 1500430222  soka serock bug ii wyszkaw 43 20170822 1759374944

Bramki strzelali:

 • 20′ – Bartosz Kowalski a. Patryk Kalinowski
 • 39′ – Bartosz Kowalski
 • 48′ i 60′ – Bug 
 • 71′ – Maciej Karpik a. Krystian Szambelan
 • 90′ – Bug
 • 90′ + 2′ – Grzegorz Kotaba

Zapraszam do oglądania zdjęć w galerii.

 

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

 1. Michał Durzyński 
 2. Adrian Koza
 3. Krzysztof Szymański
 4. Paweł Badenko
 5. Daniel Głowacki (46′)
 6. Rafał Choszcz
 7. Bartosz Szydłowski (14′)
 8. Sylwester Szambelan (62′)
 9. Patryk Kalinowski (89′)
 10. Krystian Szambelan (82′)
 11. Bartosz Kowalski (75′)

Rezerwowi:

 • Marek Bandowski
 • Jakub Dytyniak (89′)
 • Tomasz Lipski (46′)
 • Maciej Karpik (62′)
 • Patryk Olszewski (14′)
 • Marcin Stańczak (75′)
 • Grzegorz Oktaba (82′)

Kadra szkoleniowa

 • Trener – Arkadiusz Siemiński
 • II trener – Tomasz Jaczyński
 • Masażysta – Leszek Wierzbowski
 • Kierownik – Mirosław Świerczyński

 

{youtube}dIb1f1M0UQI{/youtube} 

{youtube}s1fZ8iFodao{/youtube}

{youtube}ULpY6EmeaGw{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *