Drukarz II

 

W środę, 24 kwietnia rozegraliśmy mecz 5 kolejki II Ligi Okręgowej C1 (RW) Trampkarzy. Naszym przeciwnikiem była drużyna Drukarza II Warszawa. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Mecz rozpoczął się od dużej ilości ataków naszej drużyny. Niestety kolejne sytuacje marnowali nasi zawodnicy ofensywni. W 18′ niewykorzystane sytuacje zemściły się i w wyniku niewymuszonej straty piłki, goście wyszli na prowadzenie. Na szczęście minutę później Jakub Stalmach odebrał piłkę bramkarzowi Drukarza, wyrównując wynik spotkania. W 27′ Michał Oktaba wykorzystał bardzo dobre podanie Antka Ostrowskiego, wyprowadzając nas na prowadzenie. Do przerwy nie brakowało sytuacji do podwyższenia prowadzenia, ale wynik nie uległ już zmianie. Wynik do przerwy: 2:1

Po przerwie zaczęliśmy od mocnego uderzenia, a podanie Jakuba Stalmacha na bramkę zamienił Michał Oktaba. W 45′ po asyście Jakuba Stalmacha bramkę zdobył Franek Tomalak, po uderzeniu piłki w okienko bramki. W 56′ kolejną asystę zaliczył Jakub Stalmach. Tym razem gola po jego podaniu zdobył Jakub Kopacz. W kolejnych minutach nasza gra wyglądała nieco słabiej, co powinni wykorzystać goście, ale w kilku sytuacjach nie potrafili pokonać Krzysztofa Przybyszewskiego. W 67′ bramkę zdobył Jakub Nalazek, po asyście Franka Tomalaka. Wynik meczu w 80′ ustalił Michał Kowalewski. Asystę przy jego bramce zaliczył Franek Tomalak. Wynik końcowy: 7:1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *