W dniu 16 listopada, Sokół rozegrał swój ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Rywalem była druga drużyna Victorii Sulejówek. Sokół chcąc dobrze pożegnać się z tą rundą, od samego początku spotkania zaczął napierać na drużynę z Sulejówka, co przełożyło się na szybko strzeloną bramkę w 4 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Kalinowskiego z rzutu rożnego, Krystiana Szambelana zdobywa bramkę na 1:0. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 9 minucie Sylwester Szambelan po asyście Artura Rawy podwyższa wynik na 2:0.

Sokół ciągle naciskał na drużynę z Sulejówka i stwarzał sobie groźne sytuację, lecz nie umiał ich wykorzystać. Aż do 19 minuty kiedy to Daniel Głowacki strzałem z lewej nogi sprzed pola karnego umieścił piłkę w bramce i Sokół prowadził już 3:0. W 22 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Patryk Kalinowski, który po podaniu Sylwestra Szambelan podwyższa wynik na 4:0. Po strzeleniu 4 gola mecz się trochę uspokoił, jednak Sokół nadal miał chęć na kolejne brami i stwarzał sobie groźne sytuacje. Pod koniec pierwszej połowy padła bramka na 5:0, a strzelcem bramki był Artur Rawa który doskonale wykorzystał podanie od Krystiana Szambelana. Z takim wynikiem schodziliśmy do szatni.

Drugą połowę Sokół zaczął ospale i to goście zaczęli grać dobrze lecz nie przełożyło się to na żadne groźne sytuację. W 74 minucie następuje zmiana w Sokole i na boisku melduję się wychowanek Akademii Sokoła Serock Jakub Kopacz, który w wieku 15 lat debiutuje w pierwszym zespole Sokoła Serock. Niestety w 79 i 83 minucie Sokół traci bramki i wynik był już tylko 5:2. W 86 minucie po składnej akcji naszych młodzieżowców, Darkowski Szymon wykłada piłkę do Michała Czarneckiego na piąty metr i ten strzela bramkę na 6:2. Sokół tą bramką przypieczętował swoje zwycięstwo w ostatnim meczu rundy jesiennej i w dobry stylu żegna się z kibicami.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, Tomasz Lipski, Daniel Głowacki, Rafał Choszcz, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan, Artur Rawa, Sylwester Szambelan

Zmiany: 60 minuta Czarnecki Michał za Sylwester Szambelan, 74 minuta Jakub Kopacz za Kalinowski Patryk, 79 minuta Darkowski Szymon za Rawa Artur, 86 minuta Brodnicki Konrad za Koza Adrian, 90 minuta Calak Paweł za Choszcz Rafał