55698739 2672342829658670 3429548655919497216 o

31 marca, o godzinie 11:00 rozpoczął się mecz drugiej kolejki II Ligi Okręgowej Trampkarzy C1. Naszym przeciwnikiem była drużyna Victorii Sulejówek. Szczegóły rywalizacji w rozwinięciu.

Skład Sokoła: Przybyszewski – Ślęzak (Dudkowski), Jeż (c), Oktaba, Kowalewski, Sperczyński (Kaczmarczyk), Tomalak, Kopacz, Bentkowski (Kurcz) , Stalmach, Nalazek

Rywalizacja z Victoria Sulejówek była bardzo wyrównana od samego początku. Wyszliśmy dobrze nastawieni, dzięki czemu częściej znajdowaliśmy się na połowie przeciwnika. Efekty naszych starań nadeszły w 15′ kiedy to bramkę po podaniu Kuby Kopacza strzelił Kuba Stalmach. Niestety w 18′ goście wyrównali, po strzele z 10 metrów na bramkę Krzysztofa Przybyszewskiego. W dalszej części połowy gra się wyrównała, a w końcówce przeważali goście. Do przerwy wynik nie uległ jednak zmianie: 1:1

Po przerwie w bramce pojawił się Kuba Nalazek. Gra dalej była wyrównana, zwłaszcze przez warunki panujące na boisku – twarda, lekko nierówna murawa. Niestety w 48′ meczu, goście wyszli na prowadzenie, po strzale z bardzo ostrego kąta. Szkoda, że nasi obrońcy nie wykazali się większą ofiarnością, ponieważ spokojnie można było uniknąć straty bramki. W dalszych minutach mieliśmy problem ze skutecznym odbiorem piłki, przez co goście dłużej prowadzili grę. W końcówce spotkania próbowaliśmy jeszcze zdobyć gola, nie brakowało strzałów na bramkę, ale wynik nie uległ zmianie. Wynik końcowy: 1:2

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe ze Zwarem Warszawa, w sobotę 6 kwietnia o godzinie 13:00.