W sobotę, 15.02.2020, rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem była drużyna Płomień Wielkie Dębe. Mecz został rozegrany na bocznym boisku w Sulejówku. Trener Łukasz Choderski powołał 18 zawodników, z czego 5 zawodników testowanych. Sokół wyszedł na prowadzenie w 32′ minucie, po strzale Krystian Szambelana, asysta Patryk Olszewski. W 84′ minucie, karny dla Płomień i nasz bramkarz bez szans. Wynik został ustalony w 87′ minucie, Płomień poszedł za ciosem i wygrali sparing 2:1

Kolejny sparing zostanie rozegrany w środę, 19.02.2020 godzina 20:00 w Grodzisku Mazowieckim, a naszym przeciwnikiem będzie LKS Chlebina