Zamknij
Zamknij
Zamknij

Sparing: Sokół – Victoria II Sulejówek 4:2

W niedzielę, 7.06.2020, rozegraliśmy pierwszy sparing na własnym boisku. Do Serocka przyjechały rezerwy Victorii Sulejówek. Był to pierwszy oficjalny mecz od prawie 4 miesięcy.

Sokół rozpoczął mecz bardzo aktywnie i kreował kilka fajnych sytuacji. Po 15 minutach mecz stał się bardziej wyrównany i goście również dochodzili do swoich sytuacji.

W 33′ minucie padła pierwsza bramka dla Sokoła, autorem gola, Bartosz Sobczyk. W 39′ minucie goście wyrównali wynik, 1:1. W 45′ minucie Rafał Choszcz na Sylwka Szambelana i bramka na 2:1. Z takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie doszło do kilku zmian w drużynie MYDLARZY. Najbardziej cieszy DEBIUT 2 Juniorów naszej akademii, którzy pierwszy raz w życiu zagrali w pierwszej drużynie! Chłopaki z rocznika 2004 trenują od 2 tygodni z pierwszą drużyną. Gratulacje Kuba Stalmach i Michał Jeż!

W 55′ minucie, Victoria wyrównała wynik spotkania na 2:2. 63′ minuta i ponownie gol dla Sokoła, Kuba Stalmach na Michała Czarneckiego i mamy 3:2. W 90′ minucie wynik meczu ustalił Artur Rawa, który trafia do pustej bramki po asyście Krystiana Szambelana. Wynikiem 4:2 kończymy pierwszy sparing po przerwie!

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy