10 marca 2017 grupa G zagrała mecz kontrolny z grupą F, kończąc powoli sezon halowy. Udało nam się odnieść zwycięstwo 8:4, bramki dla naszej drużyny zdobyli:
Gabriel Krawczyk x3,Oskar Djaczko x3, Szymon Śledziewski x1, Ksawery Lendzion x1.

Drużyna wystąpiła w dwóch składach,

żółci: Rafał Lagner, Alan Dąbrowski, Alvaro Kędzierski, Norbert Kruk, Artur Kruk, Filip Kalinowski, Franciszek Matynia

czerwoni: Oskar Djaczko, Gabriel Krawczyk, Ksawery Lendzion, Szymon Śledziewski, Igor Rosłon, Jakub Stańczak, Dawid Wołoszyn, Bartosz Bik.

Mecz toczył się w bardzo wyrównanym tempie, obie drużyny miały mnóstwo niezłych zagrań. Należy dodać,że wynik 8:4 w rywalizacji prawie godzinnej gry na hali- to dosyć niski wynik. Obie drużyny były nieźle zorganizowane zarówno w obronie, jak i w ataku. O naszym zwycięstwie zadecydowała „zabójcza” końcówka, w której strzeliliśmy 4 bramki, tracąc tylko 1. Trzeba też wspomnieć o 9 strzałach w słupek z naszej strony, oraz 5 ze strony przeciwnika- co świadczy tylko o tym, że forma rośnie, a wiosna będzie nasza :).

Trener Maciek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *