Zamknij
Zamknij
Zamknij

Sparingi RePre Powiatu Legionowskiego

#ReprezentacjaPowiatuLegionowskiego #LegiaSoccerSchools 

Rocznik 2009 – Mimo licznych braków kadrowych drużyna Powiatu Legionowskiego pokazała kilka świetnych akcji drużynowych. Mecz zakończył się zwycięstwem #ReprezentacjiPowiatuLegionowskiego2009 zaczynamy kolejny cykl treningowy

Rocznik 2011 – Debiut naszej grupy był bardzo udany. 14 zawodników dzisiaj miało szanse zagarac swoj pierwszy mecz w #Reprezentacji na początku było widać stres ale z minuty na minutę Nasi zawodnicy nabierali pewności. Wynik końcowy to przegrana jedna bramka z bardzo silnym rywalem. Możemy być dumni z #RepreznetacjiPowiatuLegoonowskiego2011

Dziekujemy naszemu rywalowi Legia Soccer Schools za bardzo dobre gry szkoleniowe.

#ReprezentacjaPowiatuLegionowskiego2010 

Gra kontrolna w nowym systemie 8+1 dla naszego zespołu to pierwszy taki mecz. Nasz przeciwnik Reprezentacja Legi Soccer Schools zespół grający na codzień w rozgrywkach 8+1 od początku początku nasza drużyna walczyła jak równy z równym. Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 1:0 niestety w tym meczu uznajemy wyższość rywala. Momentami nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Wracamy do treningów i ciężkiej pracy. Mimo braków kadrowych możemy być dumnie z zawodników #ReprezentacjiPowiatuLegonowskiego2010 niektórzy w dniu dzisiejszym zagrali dodatkowo mecze ligowe w swoich klubach.

Legii Soccer Schools Dziękujemy za mecz widzimy się na boiskach.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy