W  dniu 25 marca w niedzielne popołudnie grupa H Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock rywalizowała w turnieju ligi powiatowej ,który kończył cykl tych rozgrywek na hali. Celem zespołu było zajęcie jak najwyższego miejsca w grupie oraz częste posiadanie piłki w trakcie gry.

W pierwszym spotkaniu spotkaliśmy się z drużyną Żbika Nasielsk. Po dwóch strzałach od słupka naszej bramki zawodnicy z Nasielska wygrywają 2:0 z Naszym zespołem. Kolejne spotkanie to mecz z Wisłą Jabłonna ,który zakończył się remisem 1:1. W tym spotkaniu swoją debiutancką bramkę w rozgrywkach zdobył Wojciech Żebrowski. Trzecie spotkanie to minimalna porażka z zespołem AMP GOOL Stanisławów 0:1 po bramce na 10 sekund przed końcem spotkania. W tej sytuacji Nasi obrońcy nie przypilnowali napastnika rywali i z boiska schodziliśmy pokonani. Ostatnie spotkanie to wyrównany bój z zespołem Gigant Smile. Jednak czasami w życiu ,,każda historia lubi się powtarzać” i tak jak w poprzednim meczu na 12 sekund przed końcem spotkania tracimy  bramkę i przegrywamy mecz 0:1.

W turnieju zabrakło skuteczności pod bramką rywali , szczególnie jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Na pochwałę zasługuje dyspozycja Filipa Małeckiego ,który brał ciężar gry na siebie przy rozgrywaniu piłki. 

Dzięki danemu turniejowi można wyciągnąć kilka ważych wniosków dotyczących gry zespołu. Z pewnością trzeba poprawić skuteczność i rozegranie piłki w ofensywie. Wynik na turnieju nie był tak istotny jak styl prezentowany na boisku. Zawodnicy wiedzą nad czym mają pracować przed kolejnymi sprawdzianami jakim z pewnością są spotkania ligi powiatowej na terenie naszego powiatu. 

Szczegółowe wyniki:

AP Sokół Serock gr.H- Żbik Nasielsk – 0:2

AP Sokół Serock gr.H- Wisła Jabłonna – 1:1 (bramka Wojciech Żebrowski).

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów- 0:1

AP Sokół Serock gr.H-Gigant Smile Legionowo- 0:1

Skład zespołu : Kanigowski Daniel, Małecki Filip, Dawidczyk Michał, Wołoszyn Dawid, Żebrowski Wojciech, Zimolużyński Paweł.

Grupa H zajęła w klasyfikacji generalnej 6 miejsce. Natomiast 3 miejsce zajęła grupa G pod dowództwem Trenera Mariusza Śledziewskiego- na uwagę zasługuje fakt, iż zespół ten tworzyli w większości zawodnicy z grupy H m.in. Michowski Ksawery, Druchniak Mateusz, Tyczyński Dawid, Tyczyński Olaf, Dybcio Nikodem, Stańczak Jakub, Kanigowski Daniel oraz Piotrowski Wiktor.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *