DĄB II WIELISZEW – KS SOKÓŁ SEROCK  7 – 2 (2-1)

W sobotę 13 Kwietnia rezerwy Sokoła podejmowały na wyjeździe drużynę Dąb II Wieliszew. ,,Małe derby” zakończyły się wysokim zwycięstwem Gospodarzy.

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się dobrze dla drużyny z Serocka. Już w 7 minucie Sokół wyszedł na prowadzenie, bramkę na 0-1 strzelił Tomasz Lipski. Dąb szybko się pozbierał i w 15 minucie doprowadził do remisu. W 30 minucie Gospodarze wyszli na prowadzenie piłkę po rzucie rożnym wbił do własnej bramki jeden z obrońców Serocka. Do Przerwy wynik się nie zmienił, chociaż sytuacji nie brakowało z obu stron.

Druga część spotkania należała już do drużyny Gospodarzy, już 2 minuty po gwizdku zdobyli bramkę na 3-1. W 60 minucie było już 4-1. Sokół zaczął grac znacznie wyżej i w 62 minucie zdobył bramkę na 4-2. Strzelcem bramki był Jeremi Michalak. Kolejne minuty to już kontry Wieliszewa, po których zdobywali kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 7-2. Gospodarze tego dnia byli dużo lepsi i zasłużenie wygrali spotkanie.

Kolejny mecz II Sokoła rozegra 27 kwietnia z Koroną Jadów.

Sokół wystąpił w składzie: Łukasz Kardynał, Michał Jędrysiak, Krzysztof Szymański, Patryk Tyka, Tomasz Lipski, Marcin Lewandowski, Daniel Głowacki, Kacper Sitek, Jeremi Michalak, Dominik Szymanik, Jakub Cegiełka.

Z ławki: Patryk Ostrowski, Sebastian Sekutowicz, Leon Ostoja-Beck, Patryk Serafin, Maciej Stalmach, Adrian Groszkiewicz .