Po blamażu w meczu z Rząśnikiem chcieliśmy zmazać plamę i wygrać po raz pierwszy w lidze w tym sezonie. Naszym przeciwnikiem na własnym stadionie była drużyna Pogoni Józefów, która do tej pory nie zdobyła żadnego punktu w lidze.

21743230 2284838461742444 4203115676841442440 n

W tym sezonie mierzyliśmy się z nimi dwukrotnie w meczu sparingowym i pucharowym wysoko przegrywając. Wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny przystąpiliśmy do meczu pełni wiary w zwycięstwo, mecz zaczeliśmy bardzo zdecydowanie i agresywniwe wysokim pressingiem. Nasza taktyka gry przyniosła oczekiwane efekty gry w postaci bramek prowadząc do przerwy 6:0, strzelcem 5 bramek był Bartosz Kowalski a jednego gola strzelił Kacper Oleś. W pierwszej połowie przeciwnicy byli dla naszej drużyny tylko tłem, a nasza przewaga nie podlegała żadnej dyskusji. W drugiej połowie graliśmy zbyt nonszalancko i mimo kilku dobrych sytuacji zdobyliśmy tylko jednego gola po strzale Michała Ostrowskiego, a straciliśmy 3 bramki. Gra naszej drużyny słabiej wyglądała w poczynaniach defensywnych, były problemy z powrotem po stracie piłki. Mecz zakończył się naszym pewnym i zdecydowanym zwycięstwem dającym pierwsze trzy punkty w sezonie.

Sokół II OSIR Serock-Pogoń Józefów 7:3 (6:0)

Skład: Bandowski (46min. Kardynał), Smoliński, Lewandowski Marcin, Kostia, Lewandowski Maciej, Kaczmarczyk, Bawoł, Jaczyński, Oleś ( 46min. Chudy), Przybysz ( 70min. Zawistowski), Kowalski ( 77 min. Ostrowski)

Bramki: Kowalski x 5, Oleś, Ostrowski