W niedzielę 22.01.2017 r. nasza drużyna rywalizowała w 3. turnieju zimowej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatowej. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej w Wieliszewie w godz. 8.30-12.30. W rywalizacji naszej kategorii wiekowej wzięło udział 7 drużyn, w tym dwa zespoły z naszej gr. D. System gry opierał się na rywalizacji w dwóch grupach eliminacyjnych, a następnie grupie finałowej oraz grupie II. Oba nasze zespoły zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach eliminacyjnych, a następnie oba pierwsze miejsca w grupie finałowej. W całym turnieju obie drużyny straciły łącznie tylko 1 bramkę! Chłopcy w większości dobrze wywiązywali się z postawionych im zadań boiskowych. Gratulacje dla drużyny! Poniżej zamieszczam szczegółowe wyniki turnieju.

Sokół gr. D1 – Bartosz Waszkiewicz, Kuba Broniszewski, Szymon Bogdański, Christian Moyles, Kamil Szajda, Kacper Grochowski, Filip Młynkowski.

Sokół gr. D2 – Szymon Rydzewski, Aleks Osmólski, Mateusz Brandebura, Bartosz Druchniak, Patryk Brejnak, Krzysztof Gajewski, Adam Wawrzyniak.

Gole strzelali: Kuba Broniszewski 4, Kamil Szajda 2, Krzysztof Gajewski 2, Szymon Rydzewski 2, Mateusz Brandebura, Patryk Brejnak, Szymon Bogdański, Kacper Grochowski, Filip Młynkowski – po 1.

Grupa A – eliminacyjna

 1. Sokół gr. D2 – 7 pkt.
 2. Sokół gr. E – 6 pkt.
 3. Wisła Jabłonna – 4 pkt.
 4. FDA Wieliszew 2 – 0 pkt.

Grupa B – eliminacyjna

 1. Sokół gr. D1 – 6 pkt.
 2. FDA Wieliszew 1 – 3 pkt.
 3. Sokół gr. F  0 pkt.

Grupa I – finałowa

 1. Sokół gr. D2 – 7 pkt.
 2. Sokół gr. D1 – 5 pkt.
 3. Sokół gr. E – 4 pkt.
 4. FDA Wieliszew 1 – 0 pkt.

Grupa II

 1. Wisła Jabłonna – 6 pkt.
 2. Sokół gr. F – 3 pkt.
 3. FDA Wieliszew 2 – 0 pkt.

  Liga_Powiatowa_styczen_2017_1m.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *