W niedzielę 4.11.2018 Sokół podejmował na wyjeździe drużynę z Nowego Dworu Mazowieckiego. Świt przed meczem zajmował drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Sokół po czterech przegranych z rzędu miał 15 punktów i zajmował 11 miejsce.

45478360 847690318955339 889521790387224576 n

Pierwsza połowa spotkania to przewaga drużyny gospodarzy, którzy często atakowali bramkę Sokoła. Drużyna z Serocka miała problem z przeprowadzenie akcji ofensywnych i oddała tylko trzy strzały na bramkę przeciwnika. Świt natomiast miał kilka dogodnych sytuacji bramkowych ale dobrze na bramce spisywał się Łukasz Kardynał. Po pierwszych 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis.

45393132 274047623258442 3432037688251777024 n

Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana. Pierwszy dogodną sytuację bramkową miał Świt, ale piłka po strzale zawodnika gospodarzy trafiła w poprzeczkę. W 60 minucie Sokół po kontrze mógł prowadzić w meczu, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał napastnik Serocka. Do 90 minuty gra Sokoła wyglądała już dużo lepiej, dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie sytuacje bramkowe. W końcówce spotkania gospodarze przeprowadzili akcję po której strzelili bramkę na 1:0. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka trafiła do niepilnowanego zawodnika, który nie dał szans bramkarzowi Serocka. Sędzia doliczył 5 minut, ale gospodarze nie oddali już zwycięstwa. Sokół oprócz 3 punktów stracił w meczu trzech zawodników, którzy doznali kontuzji.