W dniu 9 listopada Sokół rozegrał przed ostatni meczu w rundzie jesiennej na wyjeździe, przeciwko drużynie Świtu II Nowy Dwór Mazowiecki.

Od początku pierwszej połowy drużyna z Serocka zaczęła stwarzać sobie groźne sytuacje oraz utrzymywać się przy piłce. Pierwsza bramkę Sokół strzelił w 9’ minucie, po zamieszaniu w polu karnym, Sylwester Szambelan najszybciej zareagował i piłka znalazła się w bramce. Po golu Sokół nie przestał atakować i dalej wypracowywał sobię sytuację strzeleckie. W 36’minucie drugą bramkę po rzucie różnym i zamieszaniu przy bramce gospodarzy strzelił Błażej Cichmiński. Po drugiej bramce dla Sokoła gospodarze tego meczu zaczęli odrabiać straty a pierwszą bramkę zdobyli w 43’ minucie z główki. Na przerwę Sokół schodził z przewagą jednej bramki.

W drugiej połowie to gospodarze zaczęli z wysokiego C i to oni zaczęli atakować i oddawać strzały na bramkę Sokoła. W 55’ minucie gospodarze odrobili straty i w meczu było już 2:2. Po tym golu Sokół zaczął atakować lecz gospodarze dobrze bronili swojej bramki i po kontrze w 66’ minucie sędzia podyktował karnego dla gospodarzy, którego zawodnik Świtu zamienił na bramkę i Sokół przegrywał już 3:2. Sokół z chęcią wygrania tego meczu zaczął odrabiać straty i w 77’ minucie po faulu przed polem karnym dostaję rzut wolny, do którego podchodzi Krystian Szambelan i pięknym strzałem w samo okienko wyrównuje wynik meczu na 3:3. Niestety w 82’ minucie Świt wychodzi ponownie na prowadzenie w tym meczu i strzela bramkę na 4:3 . Sokół grał do końca i stwarzał sobie sytuację, lecz piłka nie chciała już wpaść do bramki.
Ostatecznie mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy

.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Tomasz Lipski, Błażej Cichmiński, Krzysztof Szymański, Daniel Głowacki, Rafał Choszcz, Krystian Szambelan, Patryk Kalinowski, Artur Rawa, Darkowski Szymon, Sylwester Szambelan

Zmiany:
64 minuta Czarnecki Michał za Darkowski Szymon oraz Calak Paweł za Kalinowski Patryk

83 minuta Jaczyński Tomasz za Szymański Krzysztof

Ostatni mecz rundy jesiennej Sokół zagra w Legionowie, 16 listopada z Victorią II Sulejówek, o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *