Zamknij
Zamknij
Zamknij

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Sokół Serock 5:1 (1:2)

Świt

W sobotę, 23 marca o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie rozpoczęło również rozgrywki II Ligi Okręgowej Trampkarzy w rundzie wiosennej. Szczegóły w rozwinięciu.

Skład: Nalazek J. (Przybyszewski K.) – Dudkowski R. (Ślęzak M.), Jeż M., Kujawka M., Kowalewski M., Oktaba M. (Kryśkiewicz R.), Tomalak F., Sperczyński T. (Kaczmarczyk A.) , Kopacz J., Bentkowski P. (Kurcz Sz.), Stalmach J.

Na mecz rozpoczynający rundę wiosenną czekaliśmy już od dłuższego czasu. Niestety, nie rozpoczął się on dla nas korzystnie, ponieważ w 3′ zawodnik gospodarzy oddał celny strzał na bramkę zakończony golem. Mimo utraty gola, probowaliśmy dalej walczyć o jak najlepszy wynik. W 12′ po jednej z akcji w polu karnym Świtu został sfaulowany Michał Oktaba, a rzut karny na gola zamienił Jakub Stalmach. W dalszej części spotkania dobrze pracowaliśmy w obronie, ale zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce. W 33′ Świt zdobył gola po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Szkoda utraconej bramki, ponieważ spokojnie można było wybić dośrodkowanie. Wynik do przerwy: 2:1

Po przerwie graliśmy dobrze przez około 15 minut. W tym czasie utrzymywaliśmy się przy piłce i zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Bardzo dobrą okazję zaprzepaścił Michał Oktaba, który nie wykorzystał bardzo dobrego dośrodkowania Michała Kowalewskiego. Niestety, po dobrym fragmencie w wykonaniu naszej drużyny, w 55′ bramkę zdobyli gospodarze, po akcji bocznym sektorem boiska. W celu odrobienia strat do linii ataku przeszedł Jakub Nalazek, dobrze grający do tej pory w bramce. Niestety ryzyko nie opłaciło się, a konsekwencją ryzyka była utrata bramek w 70 minucie oraz 80 minucie. W obu sytuacjach gospodarze wykorzystali przewagę 2×1 w bocznym sektorze boiska. Szkoda straconej bramki w doliczonym czasie gry, kiedy to Michał Oktaba leżał poza boiskiem, a sędzia nie zezwolił na wprowadzenie zawodnika rezerwowego. Gestu fair play nie okazali również zawodnicy Świtu, którzy wykorzystali nieobecność naszego prawoskrzydłowego i zaatakowali naszą osłabioną liczebnie stroną boiska. Wynik końcowy: 5:1

Gratulacje dla Świtu, który był drużyną lepszą. Kolejny mecz rozegramy u siebie, 31 marca, o godzinie 11:00 z Victorią Sulejówek. Zapraszamy na trybuny.

 

 

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy