Targówek

W niedzielę, 28 kwietnia 2019 r., rozegraliśmy mecz z Talentem Targówek. Spotkanie zostało rozegrane przy ulicy Blokowej w Warszawie. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

 Skład Sokoła: Przybyszewski K. (Ziemichód F.) – Ślęzak M., Jeż M. (c), Kujawka M., Kowalewski M., Oktaba M. (Bentkowski P.), Kaczmarczyk A. (Sperczyński T., Dudkowski R.), Tomalak F., Kopacz J., Nalazek J. Stalmach J.

Mecz rozpoczął się z około 10-minutowym opóźnieniem, ze względu na zbyt późny przyjazd sędziego na mecz. Początek spotkania należał do nas. Już w 6′ wyszliśmy na prowadzenie po bramce Jakuba Stalmacha. Bardzo ładną asystą popisał się Michał Oktaba, a jeszcze lepsze podanie wykonał Michał Ślęzak, który świetnym podaniem uruchomił do ataku „Złotego”. Kolejne minuty mogły przynieść podwyższenie rezultatu, ale brakowało skuteczności. Kiedy wydawało się,że kolejna bramka dla nas będzie kwestią czasu, błąd w sztuce bramkarskiej popełnił Krzysztof Przybyszewski, co skończyło się dla nas utratą bramki w 15′ meczu. Talent starał się wykorzystać ten moment, mocno naciskając, ale po fantastycznej kontrze wróciliśmy do prowadzenia. Piłkę za plecy obrońców rzucił Jakub Kopacz, a Jakub Stalmach umieścił piłkę w bramce, strzelając lobem. Talent starał się odpowiedzieć, ale strzał z rzutu wolnego wylądował na poprzeczce naszej bramki. Wynik do przerwy: 1:2

Po przerwie kibice oglądali przede wszystkim mecz walki, w którym zdecydowanie brakowało jakości piłkarskiej. Przeszkadzała przy tym zwłaszcza nierówna murawa, na której piłka skakała bardzo mocno. Talent starał się sforsować naszą obronę, ale ich próby były nieskuteczne. Trzeba przyznać, że nasza drużyna rozegrała bardzo dobry mecz w defensywie. Talent w zasadzie nie zagrażał naszej bramce. My z kolei mieliśmy kilka kontr, lecz zabrakło skuteczności, żeby wynik spotkania był dla nas jeszcze bardziej korzystny. Wynik końcowy: 1:2

Kolejny mecz rozegramy w sobotę, 4 maja o godzinie 16:30 z Bobrem Tłuszcz w Serocku. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *