Talent Targówek Sokół Serock 10.09

Dnia 10.09.2017 r. rozegraliśmy kolejny mecz w ramach III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Tym razem spotkaliśmy się z najsilniejszym do tej pory przeciwnikiem – drużyną Talent Targówek. Szczegóły w rozwinięciu newsa

Skład Sokoła: Zyskowski Sz. – Kowalewski M. (Szachna K.), Dudkowski R., Jeż M. (c) , Sperczyński T. (Stępień M.), Oktaba M. (Kryśkiewicz R.), Tomalak F. (Ostrowski A.), Malanowski D., Kopacz J., Kurcz Sz. (Bentkowski P., Przybyszewski K.,) Nalazek J.

Mecz z Talentem Targówek zapowiadał się na ciekawy pojedynek. Nasze drużyny spotykały się już w lidze w poprzednim sezonie, więc wiedzieliśmy że przeciwnik będzie bardziej wymagający niż trzej poprzedni rywale ligowi. Prognozy potwierdził się, ponieważ przegraliśmy ten mecz. Już w 4′ przeciwnicy wyszli na prowadzenie, po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu. Niestety pretensje możemy mieć tylko do siebie, ponieważ zbyt biernie uczestniczyliśmy w odbiorze piłki. W 11′ wyrównaliśmy, po trafieniu Jakuba Nalazka. Po zdobyciu gola nasza drużyna wyraźnie uwierzyła w siebie i trzeba przyznać, że stwarzaliśmy nieco więcej zagrożenia niż Talent. Gospodarze również stwarzali okazje do zdobycia gola, zwłaszcza przed przerwą. Solidnie spisywaliśmy się w odbiorze, niestety brakowało nam więcej cierpliwości w rozegraniu piłki. Wynik do przerwy: 1:1

Po przerwie, już w 39′ straciliśmy drugiego gola w tym meczu. Plasowane uderzenie zawodnika gospodarzy zaskoczyło nieco naszego bramkarza , jednak podobnie jak przy pierwszym golu, mogliśmy pokusić się o większe zaangażowanie w odbiór piłki. Niestety goście poszli za ciosem i w 44′ strzelili nam gola na 3:1, tym razem po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Była to pierwsza bramka stracona po rzuciem rożnym w tym sezonie. Przy stanie 3:1 Kuba Kopacz uruchomił bardzo dobrym podaniem prostopadłym Jakuba Nalazka. Nasz napastnik zdecydowanie wyprzedził przeciwnika, jednak został sfaulowany przed polem karny przez obrońcę gospodarzy. Niestety sędzia, postępując zgodnie z przepisami odesłał zawodnika Talentu Targówek na karę, która trwała tylko 2′. Szkoda tej sytuacji, ponieważ nasz napastnik w sytuacji 1×1 z bramkarzem myli się bardzo rzadko. W 58′ przeciwnicy ustalili wynik spotkania, po uderzeniu z najbliższej odległości do pustej bramki. Do końca meczu gra nieco się wyrównała, bo trzeba przyznać, że szczególnie na początku II połowy Talent dominował na boisku. Końcowy wynik: 4:1

Kolejny mecz ligowy zagramy 17.09.2017 r. (niedziela) o godzinie 11:00 z UKS Ostrówkiem. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Serocku. Zapraszamy do kibicowania !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *