Talent Targówek

W sobotę, 3 czerwca, o godzinie 13:00 rozegraliśmy mecz z Talentem Targówek. W pierwszym naszym pojedynku ulegliśmy na naszym stadionie 1:2.

Szczegóły rewanżowego pojedynku – w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Sz. Zyskowski, K.Szachna (P.Bentkowski, R. Dudkowski), M.Jeż, M.Kujawka, M.Oktaba (M.Stępień) , J.Nalazek (F.Tomalak), A.Kaczmarczyk (M.Krzykowski), J.Kopacz (Sz.Kurcz), J.Stalmach

Początek spotkania, rozegranego w Warszawie przy ulicy Blokowej 3, nie zapowiadał porażki. Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w mecz, tworząc co najmniej kilka bramkowych sytuacji do zdobycia gola. Już w 5′ spotkania wyszliśmy na prowadzenie. Bardzo dobrym podaniem prostopadłym popisał się Jakub Kopacz, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem lepszy okazał się Jakub Stalmach, który bez problemu wykorzystał okazję bramkową. Po zdobyciu bramki nasza drużyna stworzyła jeszcze 2 dobre okazje, jednak nie udało się podwyższyć prowadzenia. Szkoda zwłaszcza sytuacji z 14′ spotkania, kiedy to niesłusznie akcję sam na sam z bramkarzem Jakuba Stalmach przerwał sędzia, dopatrują się spalonego. W 15′ sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Do tej pory Talent zagroził naszej bramce wyłącznie 2 niecelenymi strzałami z dystansu, wynikające z naszej biernej postawie w odbiorze. Niestety po krótkiej przerwie inicjatywę przejęli gospodarze, którzy coraz groźniej atakowali naszą bramkę. W 24′ zawodnicy Talentu strzelili gola po niedokładnym przyjęciu w polu karnym naszego zawodnika. W 26′ zawodnicy Talentu wyszli już na prowadzenie. Pasywna postawa w środkowej strefie powodowała, że zawodnicy gospodarzy częściej oddawali strzały z dystansu i właśnie jeden z tych strzałów zaskoczył interweniującego Szymona Zyskowskiego. Minutę później nasza drużyna miała okazję na zdobycie gola , jednak bramkarz gospodarzy obronił strzał Jakuba Stalmacha.  Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 28′, kiedy to niepilnowany zawodnik Talentu zdobył kolejnego gola dla swojej drużyny. Wynik do przerwy: 3:1

W przerwie zawodnicy otrzymali kilka wskazówek, dzięki czemu nasza gra uległa poprawie w stosunku do końcowych minut pierwszej połowy. Niestety tego dnia nasza drużyna była słabo dysponowana, a przeciwnicy mimo wszystko mieli optyczną przewagę. W naszych szeregach brakowało przede wszystkim wiary w możliwość odwrócenia losów meczu. Zawodnicy Talentu pod koniec spotkania zdobyli gola nr 4 i nr 5, z czego ten drugi padł już zdecydowanie po czasie. Mecz z Talentem Targówek był zdecydowanie naszym najsłabszym meczem w tej rundzie. Wynik końcowy: 5:1

Okazja na poprawę gry będziemy mieć już w sobotę o godzinie 18:00. Naszym przeciwnikiem będzie UKS Ostrówek, z którym zagramy na Stadionie Miejskim w Serocku. Sobotni mecz będzie już ostatnim w tej rundzie. Zapraszamy do kibicowania!

Plan na najbliższy tydzień:

  • wtorek 16:45-18:30 trening boisko główne Serock
  • czwartek 18:00-19:30 trening boisko boczne Serock
  • piątek 17:30-19:00 trening boisko w Jadwisinie
  • sobota 18:00 mecz z UKS-em Ostrówek (zbiórka 17:00)

Po meczu z UKS-em Ostrówek zapraszam zawodników oraz rodziców na ognisko, na którym podsumujemy pół roku naszej współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *