Trampkarz C2 Niebieska!
W ubiegłą sobotę rozegraliśmy kolejne domowe spotkanie. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół APJD. Nasza drużyna od początku meczu dłużej utrzymywała się przy piłce, tworząc sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Zawodziła niestety skuteczność i w pierwszej połowie tylko dwukrotnie znaleźliśmy sposób na pokonanie bramkarza Gości.
W drugiej połowie w dalszym ciągu kontrolowaliśmy przebieg spotkania oraz zdecydowanie poprawiliśmy skuteczność pod bramką Przeciwnika
Wielkie brawa dla całej drużyny za efektowną i konsekwentną grę przez całe spotkanie. Przeciwnicy również stworzyli sobie kilka sytuacji, ale nasi zawodnicy prezentując solidną grę w obronie nie dopuścili do straty w tym meczu ani jednej bramki
KS Sokół Serock – APJD – 7:0 (2:0)
Strzelcy bramek:
Czarek Jędrzejewski ⚽️ ⚽️
Patryk Brejnak ⚽️⚽️
Kuba Dudek ⚽️
Christian Moyles ⚽️
Krzysztof Gajewski ⚽️
Już w najbliższy piątek czeka nas kolejny mecz. Na Stadionie w Serocku będziemy podejmować zespół Białych Orłów II. Początek spotkania o godz. 19:00.
👕 W tym meczu drużynę Sokoła reprezentowali:
Szymon Rydzewski, Marcin Kowalski, Szymon Bogdański, Arkadiusz Trzonkowski, Krzysztof Gajewski, Gabriel Krawczyk, Cezary Jędrzejewski, Nataniel Opałka, Patryk Brejnak, Adrian Brzeziński, Piotr Marciniak, Bartosz Golasiński, Natan Szymański, Christian Moyles, Adam Wawrzyniak, Mateusz Zimolużyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *