Trampkarz C2 Niebieska!
Za nami pierwszy mecz ligowy, w którym w sobotę na wyjeździe podejmowaliśmy zespół Białych Orłów II Warszawa.
Nasz zespół wsparty kilkoma zawodnikami rocznika 2009 podszedł do meczu bardzo zmotywowany chcąc rozpocząć dobrze nowy sezon. Pierwsza połowa to głównie walka w środkowej strefie boiska. Nasz zespół dłużej utrzymywał się przy piłce, lecz ciężko nam było sforsować dosyć dobrze grającą obronę Rywali. Mimo wszystko udało nam się stworzyć kilka dogodnych sytuacji, ale w decydujących momentach brakowało celności i „zimnej krwi” pod bramką Gospodarzy. Rywale dwukrotnie w wydawałoby się trudniejszych sytuacjach znaleźli sposób na naszego bramkarza i na przerwę schodziliśmy z dwubramkową stratą.
Na drugą część spotkania wyszliśmy ze zdecydowanym postanowieniem odwrócenia losów meczu. Z każdą minutą byliśmy coraz bliżej zdobycia bramki, lecz identycznie jak w pierwszej połowie piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Przeciwnicy po jednej z kontr zdobyli jeszcze jedną bramkę ustalając wynik meczu.
Mimo przegranej i straty aż 3 bramek nasz zespół do końca starał się odwrócić losy tego spotkania. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo doskonałych sytuacji, ale rozchwiane celowniki oraz skuteczna gra bramkarza Gospodarzy uniemożliwiły nam zdobycia choć jednej bramki. Mecz był również okazją do debiutu w drużynie kolejnych zawodników rocznika 2009, którzy pokazali się z niezłej strony
Już w najbliższą sobotę 4.09. o godz. 17:30 na Stadionie w Serocku czeka nas kolejny mecz, w którym zmierzymy się z Wisłą Jabłonna. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!
UKS Białe Orły II Warszawa – KS Sokół Serock 3:0 (2:0)
👕 Zagrali: Marcin Kowalski, Michał Błażkowski, Nataniel Opałka, Arkadiusz Trzonkowski, Adam Wawrzyniak, Gabriel Krawczyk, Krzysztof Gajewski, Szymon Bogdański, Filip Młynkowski, Cezary Jędrzejewski, Jakub Dudek, Filip Nowak, Alvaro Kędzierski, Adrian Brzeziński, Piotr Marciniak, Natan Szymański, Oskar Kurowski.