Trampkarze C1 – rocznik 2006/07 Przełamanie! Pierwsze zwycięstwo w rundzie!

W Niedzielę, nasza drużyna trampkarzy w trudnych, dramatycznych okolicznościach odniosła ważne zwycięstwo po serii przegranych meczów. Wydawało się, że jest to najgorszy moment na przełamanie z powodu potęgujących się przeciwności, takich jak: wielu zawodników poza treningami, okrojony skład w tym tylko 2 rezerwowych, rywale wzmocnieni zawodnikami 1 zespołu, wiele przegranych meczów w poprzednich kolejkach. Tym bardziej wartość i smak takiego zwycięstwa są wyjątkowe, bo pokazują wiarę i charakter zawodników nawet w bardzo trudnej sytuacji. Wygrana była bardzo potrzebna zespołowi, nawet jeśli nic nie zmieni w układzie rozgrywek, ale na pewno pokazuje zawodnikom, że ciężka praca w końcu przynosi efekty. BRAWO DRUŻYNA!

KS Sokół Serock – TKS Bóbr II Tłuszcz 2:1 (1:1)

Bramki: Krzysztof Szymańczyk, Maciej Zalewski; Asysta: Dariusz Białowąs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *